NASZA OFERTA

zabudowy

Nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu.Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań.Oferujemy szafy ubraniowe z drzwiami przesuwnymi, drzwiami otwieranymi na zawiasach, meble łazienkowe, szafki RTV, regały do sklepu, pokoju oraz biura.

Pomożemy wykorzystać każdą przestrzeń tak, by nabrała funkcjonalności, np. niestandardowe zabudowy wnęk, myśląc o potrzebach i stylu życia domowników. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych, szaf wnękowych, komód, meblościanek, garderób, biurek, stołów, stolików kawowych.

Oferujemy również pomoc w doborze materiałów oraz projekt mebli, które pozwolą Państwu na lepsze zagospodarowanie przestrzeni ściśle dopasowane do Państwa potrzeb.

W pomieszczeniach typowo przeznaczonych na przechowywanie pomożemy utrzymać ład oraz porządek.

Proponujemy indywidualnie zaprojektowane rozwiązania budowane z płyty meblowej, z uwzględnieniem asortymentu uzupełniającego takich jak druciane wysuwane kosze, pantografy, wysuwane wieszaki itp..

Nasze meble pod zabudowę charakteryzują się tym, iż w parze z estetyką wykończenia idzie funkcjonalność oraz wygoda ich użytkowania.