O firmie

jesteśmy firmą z tradycją

Firma EKPOL istnieje na rynku meblowym od roku 1938. Nowoczesny design, stylowe wykończenie, dopasowane do wymagań Klienta, bogaty zestaw funkcjonalnych rozwiązań połączony z doświadczeniem, sprawi, iż codzienne przygotowania posiłków staną się czystą przyjemnością.

Wybierając EKPOL, otrzymujesz rzemiosło najwyższej klasy. Wszystkie nasze meble cechuje wysoka jakość użytych materiałów. W parze z estetyką wykończenia, idzie również funkcjonalność i wygoda w użytkowaniu.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową usługę: doradztwo, pomiary, projekt wybranego wnętrza, transport oraz montaż.

 

 

Nowoczesne rozwiązania

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy, aby nasza oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa.

Tworzymy projekty unikatowe, indywidualnie dopasowane do potrzeb i możliwości każdego klienta. Własna produkcja oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia realizację wszystkich, nawet nietypowych, zamówień.

Stosujemy niezawodne rozwiązania marki Blum i Peka, które wprowadzają ład i porządek w szafkach, są przyjazne w użyciu i wytwarzane według najwyższych jakościowych standardów.

Gwarancje

W naszych meblach wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze okucia austriackiej firmy BLUM z dożywotnią gwarancją producenta. Oznacza to, że jeżeli w całym okresie ich użytkowania stwierdzą Państwo nieprawidłowe funkcjonowanie zawiasu lub szuflady, BLUM wyśle nieodpłatnie nowe okucie.

Okucia BLUM to wysoka jakość, funkcjonalność i nowatorskie rozwiązania połączone z doskonałym wzornictwem.

 

Realizujemy projekt dofinansowany ze środków unijnych Spektrum – pomorski system świadczeń specjalistycznych usług doradczych  . Wysokość grantu-13 650 zł 

Jak pracujemy?

Spotkanie wstępne

Dzięki wyobraźni naszych projektantów, łatwo identyfikujemy potrzeby, preferencje Klientów. Prosimy o przygotowanie pomiarów pomieszczenia, na podstawie którego tworzymy zarys projektu i wstępną wycenę.

Spotkanie precyzujące

Polega na omówieniu projektu przygotowanego przez naszych ekspertów. Precyzujemy zagospodarowanie przestrzeni wraz z doborem materiałów i rozwiązań.

 

Realizacja

Spełniamy marzenie Klienta o wymarzonym wnętrzu, dbając o najmniejsze szczegóły. Zapewniamy transport oraz perfekcyjnie wykonany montaż.